טיפול SBT

עזרה נפשית ע״י טיפול בשיטת SBT

האם אתם מתקשים לנהל חיים נורמטיביים בגלל הפרעות התנהגות שונות שמשבשות את חייכם, כמו חרדה, כעס, הפרעות אכילה, OCD, קשיי התמודדות עם לחץ ותופעות דומות?

האם אתם מרגישים שהגיע הזמן לטפל בכך אחת ולתמיד אבל לא יודעים כיצד וחוששים מהעלויות?

הגיע הזמן לטפל בהפרעות התנהגות בשיטה היחידה שמטפלת בהתנהגות מהיסוד, על ידי שינוי צורת החשיבה שלכם כיצד צריכה להיראות המציאות.

השיטה יעילה ומשיגה אחוזי הצלחה גבוהים, והיא עולה הרבה פחות מאשר נדמה לכם.

מהי שיטת טיפול SBT?

לאחר שנים רבות כמטפל CBT הרכבתי את שיטת SBT כמכלול טיפולי שלם יותר, מניסיוני. המכלול משלב כמה שיטות טיפוליות התנהגותיות שהוכיחו את עצמן משום שהן נשענות על שינוי חשיבה והתנהגות. שיטה זו נוספת לשיטת טיפול CBT.

יחד עם שיטות אלה אני מיישם כלים חדשניים נוספים בהתאמה אישית לכל מטופל במטרה להבטיח הישגים מהירים ויעילים. כל הכלים הוכיחו את עצמם במשך שנים כאמצעים יעילים ומדויקים לשיפור מהיר של איכות החיים של כל מטופל.

השיטה מורכבת מ:

טיפול CBT – טיפול קוגניטיבי התנהגותי שמשנה חשיבה אוטומטית מותנית.

DBT – טיפול בהפרעות שנובעות מקשיי ויסות רגשי והפרעת אישיות גבולית.

ביופידבק – משוב בזמן אמת על תגובות פיזיולוגיות של המטופל בזמן הטיפול.

EFT – פסיכותרפיה ממוקדת וקצרת מועד להתנהגות רגשית.

Attachment theory – תיאוריה המבוססת על הקשר ילד-הורה.

אובדן ואבל – כלים מעשיים להתמודדות אתם.

שימוש בכלי חשיבה מעולם החדשנות

למה דווקא טיפול בשיטת SBT?

ריבוי הכלים שמשולב בשיטה זו מבטיח התאמה מקסימלית לכל מטופל, כך שלא תהיה הפרעה שלא תטופל בצורה נקודתית ללא תוצאות והצלחה. השיטה עובדת בצורה ממוקדת ועניינית בתוך תקופה קצרה של כמה חודשים ולכן גם עלויותיה זולות בהרבה מכל שיטה אחרת. כך שבתוך מן קצר תוכלו לחזור לשגרת חיים נורמלית ולשפר את איכות החיים שלכם במידה ניכרת. יש בעיות שאפשר לשלוט בהן, כמו הפרעות אכילה, ניהול כעסים, טיפול בדיכאון ובחרדה, התמודדות עם לחץ ועוד.

זה הזמן להשתחרר מכל מה שמעיק עליכם ועוצר אתכם מלחיות את החיים האיכותיים ביותר שמגיעים לכם. אני זמין לפניות שלכם רוב שעות היום.

אל תישארו לבד עם הקשיים שלכם!

דילוג לתוכן