מטפל cbt מומלץ

מטפל CBT

האם אתם מתקשים לשלוט בכעסים שלכם, לא מצליחים להיגמל מהפרעות אכילה, חשים חרדה בגלל סיבות מסוימות, סובלים מדיכאון ומדימוי גוף עצמי נמוך?

האם נמנעתם עד היום מטיפול משום שלא יכולתם להרשות לעצמכם או שחשבתם שזה ייקח שנים עד שתצליחו לראות שיפור?

מטפל CBT יכול להעניק את הטיפול שמיועד בדיוק בשבילכם. הטיפול קצר מועד, בעלות נמוכה, מתקבלות בו תוצאות חיוביות בתוך זמן קצר והוא נותן לכם כלים להתמודד עם בעיות נוספות בחייכם.

מי אני ומהי שיטת טיפול CBT?

אני עופר בר נחום, מטפל CBT כבר שנים רבות בקליניקה שלי באזור הרצליה/כפר שמריהו. CBT הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי (Cognitive Behavioral Therapy), והוא טיפול התנהגותי ממוקד וקצר מועד בבעיות התנהגות מוגדרות ומוכרות, כמו טיפול בהפרעות אכילה, התמודדות עם לחץ, ניהול כעסים, טיפול בביופידבק, טיפול בדיכאון ובחרדה.

הטיפול יוצר שינוי על ידי שינוי תפיסת המציאות וצורת החשיבה שלכם על עצמכם, והתוצאה המידית היא שיפור ניכר בהתנהגות שלכם בצורה שבה אתם מגיבים למצבים שונים.

השיפור בהתנהגות מביא לשיפור בהרגשה ומסייע לכם לעשות את השינוי החיובי בחיים כמו שליטה בהפרעות אכילה, ניהול כעסים, טיפול בדיכאון ובחרדה ועוד.

מטפל CBT

מהו היתרון של מטפל CBT?

מטפל CBT מאפשר לכם להשיג את השינוי הרצוי והמיוחל בשיטות יעילות ומעשיות בעזרת הכלים המקצועיים שעומדים לרשותו ובתוך מסגרת זמן קצרה יחסית של 3-5 חודשים. הכלים מגיעים מעולם הטיפול הקוגניטיבי וההתנהגותי, מה שמאפשר לו להתרכז בבעיה מסוימת ולהוביל אתכם לפתרונה מבלי לבזבז זמן.

למה דווקא לטפל בכך כעת?
משום שאפשר להתמודד עם כל הבעיות שמציקות לכם, מעיקות עליכם ומשבשות את החיים שלכם עד כדי חוסר תפקוד או תפקוד לקוי במידה זו או אחרת.
אין צורך להיכנע להן ואפשר לטפל בהן בזמן קצר יחסית בעלות נמוכה.

מטפל CBT משתמש בשיטת טיפול CBT אך ורק כדי ליצור את השינוי הרצוי בהתנהגות המטופל באמצעות שינוי בצורת החשיבה, ומשום כך תוכלו לצאת לאחר הטיפול עם שליטה טובה יותר בחייכם, עם הפחתה ניכרת עד כדי היעלמות מוחלטת של הפרעות התנהגות שמהן סבלתם ועם איכות חיים משופרת דרמטית.

תקבלו כלים מעשיים לתרגל בכל תחום בחיים כמעט והתוצאה הטובה תשפר את איכות החיים שלכם מיד, מה שיוסיף לכם מוטיבציה.

זה הזמן להשתחרר מכל מה שמעיק עליכם ועוצר אתכם מלחיות את החיים האיכותיים ביותר שמגיעים לכם. אני זמין לפניות שלכם רוב שעות היום 054-6258872.

דילוג לתוכן