ניהול כעסים

ניהול כעסים

האם אתם מוצאים את עצמכם יוצאים מהכלים בתדירות גבוהה ומכשילים את עצמכם בכל פעם שיש התקדמות בחיים שלכם?

האם אתם מרגישים שהייתם רוצים לכעוס באמת על מי שמכעיס אתכם, אבל אינכם מרשים לעצמכם ומפצים את עצמכם על כך בהתנהגות פוגענית אחרת?

אם כעס הוא רגש ששולט בחיים שלכם בכמה תחומים ומנהל אתכם במקום שאתם תנהלו אותו זה הזמן ללמוד לשלוט בו בהצלחה מלאה. ניהול כעסים הוא תחום טיפולי ידוע שעוזר לכל התמודדות עם לחץ.

החיים תוך כדי מאבק מתמיד וזעם בלתי פוסק מתישים בסופו של דבר וגובים את המחיר שלהם. אם גם אתם מרגישים שאתם משלמים מחיר גבוה מדי, בריאותית ואישית, על התפרצויות הכעס שלכם הגיע הזמן לעבור משלב המודעות למציאות לשלב השינוי שלה.

כיצד ניתן לנהל כעסים?

כעס הוא תגובה רגשית שאינה מולדת אלא התנהגות נרכשת. מי שאינו מצליח לשלוט בו זקוק לכלים כדי ללמוד לנהל אותו. בבית נורמטיבי השגרה אמורה להיות נעימה ורגועה ולא אלימה פיזית ומילולית. בעיות שליטה בכעס נובעות מכך שאנשים לא למדו להתנהל אחרת ולכן גם הדימוי העצמי שלהם נפגע תוך כדי כך ולכן עליו לצעוק כדי שיוכל לקבל מה שנחוץ לו.

השיטה לשינוי ההתנהגות מבוססת על טיפול התנהגותי קוגניטיבי – טיפול CBT – כך שכמו שלמדתם להתנהל בכעס כך גם אפשר ללמוד אמתיות אחרות על החיים וכתוצאה מכך גם להתנהל אחרת, ולהשיג בצורה אחרת את מה שאתם רוצים מבלי לחוש ככישלון.

ניהול כעסים - כיצד ניתן לנהל כעסים

למה לטפל בשיטת ניהול כעסים שלי?

ההשלכות של חוסר שליטה בכעסים קשות בכל תחומי החיים, מאיבוד חברים ופגיעה בזוגיות ובמשפחה ועד פיטורין ופגיעה משמעותית בקריירה. אין זה משנה אם מדובר בהתפרצויות זעם או בכעס כבוש שאינו בא לידי ביטוי. התוצאה פוגעת בבריאות בכל מקרה.

החדשות הטובות הן שלעולם לא מאוחר מדי ללמוד לשנות התנהגויות, ובשיטה שאני, מטפל CBT, משתמש בה זה אפילו קל ומהיר מתמיד. מדובר בשיטת טיפול קוגניטיבית התנהגותית, טיפול CBT, שמשנה את דרך המחשבה האוטומטית וכתוצאה מכך את ההתנהגות.

הטיפול פרונטלי, ענייני וקצר מועד משום שהוא מטפל בשינוי מציאות ממוקד וענייני, ולכן גם חוסך לכם בעלויות הטיפול. בכל פגישה ניתנות מטלות לביצוע עד למפגש שאחריו.

אחוזי ההצלחה בטיפול אצלי גבוהים מאוד. כל אחד יכול להרשות לעצמו טיפול CBT לצורך ניהול כעסים

זה הזמן להשתחרר מכל מה שמעיק עליכם ועוצר אתכם מלחיות את החיים האיכותיים ביותר שמגיעים לכם. אני זמין לפניות שלכם רוב שעות היום 0546258872.

אל תישארו לבד עם הקשיים שלכם!

דילוג לתוכן