ביופידבק

CBT ביופידבק - טיפול פסיכופיזיולוגי המבוסס גוף ונפש

סובלים מחרדות ו/או מסטרס רוצים ללמוד לנהל את התחושות שלכם ? יש לכם מחשבות טורדניות המפריעות לשגרת חייכם … 

אין צורך להיכנע לשגרת חיים שאינה משרתת אתכם ופוגעת באיכות חייכם.

אם אתם חושבים שיש לכם רצון ויכולת ללמוד כלים חדשים כדי להשתלט על צורות התנהגות שפוגעות באיכות החיים שלכם ותוקעת אתכם בחיים, זה הזמן להתנסות בטיפול CBT ביופידבק.

אין צורך להיכנע לשגרת חיים שאינה משרתת אתכם ופוגעת באיכות חייכם.

אם אתם חושבים שיש לכם רצון ויכולת ללמוד כלים חדשים כדי להשתלט על צורות התנהגות שפוגעות באיכות החיים שלכם ותוקעת אתכם בחיים, זה הזמן להתנסות בטיפול CBT ביופידבק. יש בעיות שאפשר לשלוט בהן, STRESS MANAGEMENT, טיפול בדיכאון ובחרדה, על ידי ביופידבק. תנו לעצמכם צ'אנס להתחיל מחדש חיים נוחים וטובים יותר.

מהו טיפול CBT ביופידבק?

ביופידבק – בכל פעם שאנחנו מגיבים למשהו או מתנהגים בדרך מסוימת, הגוף מגיב גם פיזיולוגית. ביופידבק הוא המשוב שאנחנו מקבלים ממנו עם כל המידע הפיזיולוגי בזמן אמת. כדי לקבל את המידע אנחנו מצמידים חיישנים בזמן הטיפול וכך לומדים להכיר את תגובת הגוף שלכם בזמן הפרעות ההתנהגות שמציקות לכם.

בדרך זו אפשר לטפל בבעיות כמו דיכאון וחרדה, הפרעות אכילה, התמודדות עם לחץ, ניהול כעסים ועוד בעיות שונות.

CBT – טיפול קוגניטיבי התנהגותי. זהו הטיפול שמשנה את צורת החשיבה שלכם ואת האמונות המגבילות והחוקים הלא מציאותיים שלכם כדי לשלוט בהפרעות אלה.

טיפול CBT ניתן בזמן שאתם מחוברים למכשיר הביופידבק, ולפי המדדים הפיזיולוגיים המתקבלים בזמן זה מאפשר שימוש בכלים להבין אותם טוב יותר, להתוודע לסיבות שבגללן זה קורה וכיצד לשלוט במדדים אלה ולשנות אותם בהדרגה עד לפתרון מלא.

טיפול ביופידבק

למה אני מטפל בשיטה זו?

הביופידבק נותן לי תוצאות מדויקות בזמן אמת, מה שמאפשר לי להבין את דרגת הקושי שאתם מתמודדים אתה ולתת לכם כלים מדויקים ויעילים בהתאם לכך כדי לשלוט מנטלית בתגובות הגופניות.

הכלים מגוונים ונעים מתרגילי נשימה והרפיה ועד דמיון מודרך. כולם מוכחים כיעילים ובעלי תוצאות מצוינות.

למה לקבל טיפול CBT ביופידבק?

  • המעורבות שלכם בו גבוהה משום שיש לכם מוטיבציה לפתור את הבעיה, מה שמבטיח שתעשו כל מה שנחוץ כדי להצליח וזה לבדו משמש זרז מבורך.
  • הטיפול קצר מועד משום שהתוצאות נראות מיד וניכרות לעין כשאתם מקבלים את התמונה הברורה בזמן אמת. אין יעיל מכך כדי להבטיח תוצאות חיוביות.
  • בגלל הזמן הקצר של הטיפול העלויות מאוד נוחות ואינן מכבידות עליכם בדרך לשחרור.

זה הזמן להשתחרר מכל מה שמעיק עליכם ועוצר אתכם מלחיות את החיים האיכותיים ביותר שמגיעים לכם. אני זמין לפניות שלכם רוב שעות היום 0546258872.

דילוג לתוכן