טראומה

טיפול בטראומה - פוסט טראומה

האם אתם מתמודדים עם טראומה נפשית שטרם טיפלתם בה והיא עדיין מטלטלת אתכם? האם יכול להיות שאתם נמצאים במשבר פוסט טראומטי ואפילו אינכם מודעים לכך ולפגיעה של הטראומה בכם?

רבים מהאנשים שמתמודדים עם טראומה לא מקשרים בין שינויי התנהגות והפרעות שונות באיכות חייהם לטראומה שעברו. השינויים יכולים להיות בהפרעות שינה, חרדות, דיכאון, ייאוש, הפרעות אכילה, שינויים קיצוניים בהתנהגות ובתקשורת שלכם עם אחרים ואף בעיית ניהול כעסים.

האם אתם מרגישים שינויים דרסטיים בחייכם לאחר משבר חיים שעברתם ואינכם מצליחים לקשר זאת לפוסט טראומה שעברתם?

אין צורך להישאר במצוקה נפשית קשה ומייסרת זו, כאשר יש טיפול CBT ועוד אמצעים נוספים מתחום הפסיכולוגיה הקוגניטיבית ההתנהגותית שיכולים לסייע לכם להחלים, להשתקם מהטראומה ולשוב למסלול חייכם התקין.

מהו טיפול CBT?

טיפול CBT  ניתן על ידי מטפל CBT מוסמך לכך, שמטפל בכם במשך תקופה קצרה יותר מטיפול פסיכולוגי נפשי רגיל בכלים שמשפיעים לחיוב על תפיסת המציאות ועל התנהגותכם כתוצאה מכך. הטיפול מיועד לבעיה ממוקדת ומוגדרת, במקרה זה מדובר בטראומה שעברתם, ולכן הוא יעיל וקצר מועד. שינוי צורת החשיבה שלכם מוביל לפתרון ולמענה על הבעיה.

רבים מהאנשים שעוברים טראומה נפשית אינם מודעים לכך או שאינם מצליחים למצוא את הכלים המקצועיים הנכונים להתגבר על כך. השיטה עושה שימוש בכלים התנהגותיים שונים שמטפלים במצבי דיכאון וחרדה, טראומה ופוסט טראומה, הפרעות התנהגות ושיבושים שונים עד כדי התנהגות כפייתית. הטיפול ניתן תוך כדי שיתוף פעולה מלא שלכם, כשההתקדמות נמדדת משבוע לשבוע בעזרת המשוב שניתן על המטלות שעליכם לבצע בין המפגשים.

מדוע אני מזמין אתכם לטפל בטראומה דווקא אצלי?

אני ד"ר עפר בר-נחום, מטפל  CBT מוסמך ומנוסה, מטפל בשיטה קוגניטיבית התנהגותית זו בהצלחה מרובה כבר שנים רבות. נוסף על השיטה והכלים המוכרים פיתחתי כלים נוספים שמסייעים למטופליי בשלל בעיות להפיק מהם תועלת רבה על מנת להתגבר על הטראומה שעברו ולשוב למהלך חיים תקין בתוך תקופה קצרה יחסית שבין 6-3 חודשים. תקופת זמן קצרה זו מבטיחה לכם גם עלות נוחה יותר לטיפול ולפתרון הבעיה שממנה אתם סובלים, כך שתוכלו להחזיר לעצמכם את השליטה בחייכם ובגופכם בתוך זמן סביר, לשביעות רצונכם.

השתחררו מהטראומה ואל תתנו לפוסט טראומה לחזור ולתקוף אתכם בכל פעם מחדש מבלי שיהיו לכם הכלים הנפשיים והמקצועיים לשלוט בכך.

אל תישארו לבד עם הטראומות שלכם!

טיפול בטראומה

טראומות במציאות האלימה בימינו

טראומות במציאות האלימה בימינו גם ללא מחקרים ונתונים סטטיסטיים אנחנו יכולים לומר בוודאות די גדולה שהאלימות שאופפת אותנו בימינו נראית לנו הרבה יותר תכופה וקיצונית

קרא עוד »
דילוג לתוכן