טיפול בחרדות

טיפול בחרדות

האם אתם מתקשים להתגבר על חרדות שונות שפיתחתם וגרמו לכם לשיתוק בתפקוד שלכם?

האם אתם סובלים משיבוש בדרגה זו או אחרת של שגרת היום שלכם?

זה הזמן לטפל בכך אחת ולתמיד מבלי להשתהות.

חרדת טיסה, חרדת מבחנים, חרדת ביצוע, חרדה מפני כישלון או הצלחה, חרדה מפני ביצוע פעולות מסוימות ועוד, אם כל המצבים האלה מוכרים לכם ושולטים בחייכם במקום שאתם תשלטו בהם ותקטינו אותם עד כדי היעלמות – בכולם אפשר לטפל בשיטה היעילה ביותר שמוכרת כיום – טיפול קוגניטיבי התנהגותי – טיפול CBT. שיטה זו מאפשרת לטפל במגוון של בעיות כמו התמודדות עם לחץ, OCD, הפרעות אכילה, ניהול כעסים, טיפול בדיכאון ובחרדה ועוד.

הפרעות שינה או נדודי שינה

יש לא מעט סיבות לכך שאנשים סובלים מהפרעות שינה או נדודי שינה, כשרבות מהן יכולות להיות מטופלות בשיטת CBT. ההפרעות האלה מסכנות את הבריאות בגלל שינה לא מספקת או לא טובה, בגלל שיבוש המטבוליזם וצורת חיים, וגורמת סבל רב עד כדי דיכאון. אפשר לטפל בהפרעות שינה אלה כדי להיטיב עם איכות החיים של המטופלים ולשפר את בריאותם.

מהי שיטת טיפול CBT?

חרדות הן תגובה רגשית נפוצה ביותר בגלל תפיסת מציאות בעייתית ושלילית, וכאשר משנים את תפיסת המציאות וצורת החשיבה עליה מצליחים גם לשנות את התגובה הרגשית אליה בהתאמה. זה בדיוק מה שעושה שיטת טיפול CBT למטופל, ובתוך זמן קצר יחסית של 3-5 חודשים.

השיטה ממוקדת בהשגת תוצאות מעשיות, משום שלאחר שיפור התגובה הרגשית אפשר לשנות גם את ההתנהגות הבעייתית שמשבשת את החיים שלכם בצורה דרסטית ומהירה למדי.

אין צורך למצוא את הסיבות להתנהגות החרדתית בעבר ולהרחיב את הטיפול יותר מעבר למה שנחוץ כדי לשנות כאן ועכשיו את היחס שלכם לעצמכם, למציאות שסובבת אתכם ולהתנהגות שלכם.

טיפול בחרדות שיטת CBT

למה לטפל אצלי בחרדה על ידי טיפול CBT?

חשיבה חיובית יותר היא המפתח והיא מושגת על ידי כלים מעשיים מבלי להסתפק רק במילים.

הטיפול פרונטלי בהשתתפות פעילה שלכם, והכלים יכולים להשתרע מביופידבק ועד דמיון מודרך.

המוטיבציה שלכם מניעה אתכם לבצע מטלות שניתנות לכם מדי שבוע, כך שהיא מניבה תוצאות חיוביות בתוך זמן קצר.

התוצאות מדרבנות אתכם להמשיך וכך השינוי מושג בצורה יעילה בתוך זמן קצר יחסית. העלויות של הטיפול בשיטה זו זולות יחסית בגלל משך הזמן המוגבל של הטיפול.

זה הזמן להשתחרר מכל מה שמעיק עליכם ועוצר אתכם מלחיות את החיים האיכותיים ביותר שמגיעים לכם. אני זמין לפניות שלכם רוב שעות היום.

אל תישארו לבד עם הקשיים שלכם!

דילוג לתוכן