טיפול בדיכאון

טיפול בדיכאון ובחרדה

הבדידות, הדרישות הלא אנושיות בעבודה לעומת העבודה הלא מספקת, הקשיים הכלכליים, האכזבה העצמית מההישגים שהגעתם אליהם, אובדן ושכול, חוסר מימוש עצמי ותחושת שעמום וחוסר תכלית, משבר גירושין בריאות, כל אלה חלק מהסיבות שבגללן אנשים חשים דיכאון וחרדה.

העידן המודרני מספק לנו סיבות רבות לחוש דיכאון וחרדה אבל גם מעניק לנו כלים להתמודד אתם בהצלחה יתרה ובתוך זמן סביר בהחלט.

אם גם אתם חשים דכדוך וחרדה, לא ידועים לשים את האצבע אבל מתמודדים עם דיכאון יום יום, אל תיכנעו לתחושה זו והחזירו לעצמכם את שמחת החיים ואת החשיבה החיובית והאופטימית על החיים באמצעות טיפול CBT.

דיכאון אחר לידה יכול להיות מטופל ביעילות

דיכאון לאחר לידה (Postpartum depression או PPD) הוא תופעה שמכירים בה היום כבעיה שניתן לטפל בה ולשפר את מצבם של היולדת, האב, והתינוק שאינו זוכה לתשומת הלב שמגיעה לו. זהו דיכאון עמוק שמלווה בתחושות קשות של עצב וייאוש ומתבטא בשיבוש התפקוד היומי. זה קורה בעיקר לנשים אך גם לגברים והוא יכול להיות מטופל בצורה יעילה. הוא נמשך בין כמה שבועות לשנה ורצוי לטפל בו כמה שיותר מוקדם.

מהו טיפול CBT ולמי זה מתאים?

טיפול CBT הוא טיפול התנהגותי קוגניטיבי שניתן על ידי מטפל CBT מוסמך שהתמחה בשיטה זו. זוהי שיטה שמטפלת באמצעות כלים התנהגותיים שונים בבעיה ממוקדת ומוגדרת, ומשנה את צורת החשיבה שלכם עליה ועל המציאות שבה אתם חיים כדי להגיע לשינוי התנהגות.

השיטה מביאה לשיפור במחשבה ובהרגשה, שממנו נובעת גם התנהגות אחרת לגמרי, המשנה את אותה התנהגות שבגללה באתם לטיפול מלכתחילה. משום כך היא מיועדת לטיפול גם במי שסובל מתופעות כמו הפרעות אכילה, ניהול כעסים, דימוי עצמי נמוך, דיכאון וחרדה, התמודדות עם לחץ ועוד.

טיפול בדיכאון וחרדה

למה לטפל בדיכאון ובחרדה דווקא אצלי?

אני, ד"ר עפר בר נחום, מטפל CBT מוסמך ומנוסה שכבר צבר שנים של ניסיון בטיפול בכלים קוגניטיביים התנהגותיים בהצלחה במגוון של בעיות.

הטיפולים אינם נמשכים זמן רב משום שהם ממוקדים ואורך כמה חודשים בלבד לפי קצב ההתקדמות של המטופל והמוטיבציה שלו.

הטיפול ניתן תוך כדי שימוש בכלים שונים וכל מטופל מקבל מטלות שעליו לבצע משבוע לשבוע.

מכיוון שאין צורך למשוך את הטיפול על פני זמן רב הוא גם חסכוני ויעיל ואינו יקר.

כך שכל אחד יכול להרשות לעצמו את השינוי החיובי המיוחל.

זה הזמן להשתחרר מכל מה שמעיק עליכם ועוצר אתכם מלחיות את החיים האיכותיים ביותר שמגיעים לכם. אני זמין לפניות שלכם רוב שעות היום 0546258872.

אל תישארו לבד עם הקשיים שלכם!

טיפול בדיכאון מאניה דיפרסיה

טיפול בדיכאון מאניה דיפרסיה כאורחי העולם הזה אנחנו מהר מאד מגלים שהחיים אינם פשוטים. האתגרים והקשיים שמולם אנחנו, כאזרחים ממוצעים, נאלצים להתמודד כמעט מידי יום

קרא עוד »
טיפול בדיכאון וחרדה

Cbt כטיפול בדיכאון

דיכאון הוא מצב נפשי אשר לא פשוט להתמודד עמו. אדם אשר סובל מדיכאון לא מטופל, הוא אדם אשר יתקשה להתמודד עם סיטואציות שונות בחייו. כמו

קרא עוד »
דילוג לתוכן