ד״ר עפר בר נחום - אודות

יליד ירושלים ותושב הרצליה כיום, נשוי ואב לשלושה ילדים.

אני גמלאי של מערכת הביטחון ונכה צה"ל, ומטפל כיום בשיטת CBT, שיטת טיפול קוגניטיבית התנהגותית, ובשיטת SBT, שיטת טיפול שפיתחתי לטכניקה שהיא מכלול של כלים התנהגותיים קוגניטיביים במגוון תופעות, כמו: חרדות, OCD, ניהול כעסים ומתחים, הפרעות אכילה ותקשורת זוגית.

ניסיוני רב השנים הוכיח לי שוב ושוב כי שיטות קוגניטיביות התנהגותיות אלה לשיפור המחשבה לחיוב יוצרות במהירות וביעילות גם את השינוי החיובי המיוחל רגשית והתנהגותית, וזוהי ליבת המכלול הטיפולי שאני מציע כיום.

אני בעל דוקטורט בפסיכולוגיה מאוניברסיטת אטלנטיק בארה"ב, תואר שני עם התמחות בהתנהגות צרכנים ותואר ראשון עם התמחות במדעי ההתנהגות. עוסק בתחום זה מאז שנת 2002 ובעל קליניקה לטיפול קוגניטיבי התנהגותי בהרצליה-כפר שמריהו.

בקרוב יושק ספרי על שיטת SBT, שיטה שמבוססת על תפירת טיפול אישי לכל מטופל לפי יכולותיו ובעיותיו, זאת כדי להגדיל עוד יותר את אחוזי ההצלחה ולקצר את זמן הסבל והמצוקה שחווים המטופלים. בדרך זו הטיפול מחזיר אותם למסלול חיים תקין ולתפקוד מלא במהירות ובהצלחה מרשימה.

במהלך השנים עברתי הכשרה והתמחות בתחומים הבאים:

CBTטיפול התנהגותי קוגניטיבי

DBT – טיפול בהפרעות ויסות רגשי ואישיות גבולית

ביופידבק – משוב לזיהוי תהליכים תוך כדי טיפול באמצעות מדדים פיזיולוגיים שמכוונים אותו לביצוע השינוי הנדרש

EFT – טיפול פסיכותרפי ממוקד וקצר מועד

התמודדות עם אובדן ושכול

Attachment Theory – תיאוריה על הקשר שבין ילד להוריו

SBT – Synergic Behavioral Therapy – מכלול של שיטות טיפול התנהגותיות.

ד״ר עפר בר נחום - מטפל CBT

אני מציע לכם ניסיון רב וידע מקצועי בטיפול במגוון בעיות התנהגות המקשות על חייכם,  זמינות 24/7 בין התורים, טיפול ממוקד וקצר מועד ושינוי ניכרו ומוכח באיכות החיים, ואחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

דילוג לתוכן